Autorizované servisné strediská výrobcov

Kontakty  |   Registrácia  |  Prihlásenie
PCkonfig.sk » Autorizované servisné strediská

Autorizované servisné strediská

Servis Acer

Servis Acer

Servis Acer rieši záručný servis spôsobom Mail-in (pick-up and return) t.j. zákazník registruje svoju servisnú požiadavku telefonický alebo internetom. Servis zabezpečí vyzdvihnutie zariadenia priamo u zákazníka kurierskou službou a po oprave ho doručí späť k zákazníkovi. V prípade oprávnenej záručnej chyby všetky náklady na dopravu a opravu zariadenia hradí spoločnosť Acer.

 ďalšie info a kontakty na Servis Acer

Servis Asus

Servis Asus

Servis Asus rieši záručný servis spôsobom Mail-in (pick-up and return) t.j. zákazník registruje svoju servisnú požiadavku telefonický alebo internetom. Servis zabezpečí vyzdvihnutie zariadenia priamo u zákazníka kurierskou službou a po oprave ho doručí späť k zákazníkovi. V prípade oprávnenej záručnej chyby všetky náklady na dopravu a opravu zariadenia hradí spoločnosť Asus.

 ďalšie info a kontakty na Servis Asus

Servis Brother

Servis Brother

Servis produktov Brother je zabezpečený pomocou autorizovaných servisných partnerov. Servisovaný tovar je potrebné doniesť alebo doručiť do servisného strediska s nákupným dokladom, pred uplatnením záruky odporúčame kontaktovať autorizovaného servisného partnera pre možnosti vyriešenia chyby.

 ďalšie info a kontakty na Servis Brother

Servis Canon

Servis Canon

Servis výrobkov Canon je zabezpečený pomocou autorizovaných servisných partnerov podľa typu zariadenia. Spoločnosť Swiss autorizovaný servisný partner poskytuje bezplatnú dopravu na servisované tlačiarne, skenery a faxy v záruke.

 ďalšie info a kontakty na Servis Canon

Servis Dell

Servis Dell

Spolčnosť Dell rieši servisuje produkty priamo u zákaznika najbližší pracovný deň od nahlásenia chyby t.j. servis Next Bussines Day. Zákazník nahlási svoju servisnú požiadavku telefonický na čísle 02 57508303. Servisný technik Dellu bude riešiť opravu po dodhode priamo u zákaznika. V prípade oprávnenej záručnej chyby všetky náklady na opravu zariadenia hradí spoločnosť Dell.

 ďalšie info a kontakty na Servis Dell

Servis Epson

Servis Epson

Servis výrobkov Epson je zabezpečený pomocou autorizovaných servisných partnerov. Pred servisovaním produktov je potrebné kontaktovať Hotline Epson 0800 142 052 pre registráciu servisnej požiadavky.

 ďalšie info a kontakty na Servis Epson

Servis HP

Servis HP

Servis výrobkov HP je zabezpečený pomocou autorizovaných servisných partnerov. Pre záručný servis odpúčame spoločnosť Swiss, ktorá poskytuje bezplatnú dopravu na servisované počítače, notebooky, tlačiarne, skenery a switche v záruke.

 ďalšie info a kontakty na Servis HP

Servis Lenovo

Servis Lenovo

Servis výrobkov Lenovo je zabezpečený pomocou autorizovaných servisných partnerov. Pre záručný servis odpúčame kontaktovať spoločnosť Datalan. Na modely notebookov Ideapad je poskytované bezplatné vyzdvihnutie a doručenie notebooku pri záručnej oprave.

 ďalšie info a kontakty na Servis Lenovo

Servis Lexmark

Servis Lexmark

Servis výrobkov Lexmark je zabezpečený pomocou autorizovaných servisných partnerov. Pre záručný servis odpúčame kontaktovať spoločnosť Swiss, ktorá poskytuje bezplatnú dopravu na servisované tlačiarne v záruke.

 ďalšie info a kontakty na Servis Lexmark

servis MSI

servis MSI

Servis MSI rieši záručný servis na notebooky spôsobom Mail-in (pick-up and return) t.j. zákazník registruje svoju servisnú požiadavku telefonický alebo internetom. Servis zabezpečí vyzdvihnutie zariadenia priamo u zákazníka kurierskou službou a po oprave ho doručí späť k zákazníkovi. V prípade oprávnenej záručnej chyby všetky náklady na dopravu a opravu zariadenia hradí spoločnosť MSI.

 ďalšie info a kontakty na servis MSI

Servis Samsung

Servis Samsung

Servis produktov Samsung je zabezpečený pomocou autorizovaných servisných partnerov. Servisovaný tovar je potrebné doniesť alebo doručiť do servisného strediska, pred uplatnením záruky odporúčame kontaktovať autorizovaného servisného partnera pre možnosti vyriešenia chyby.

 ďalšie info a kontakty na Servis Samsung

Servis Sony

Servis Sony

Servis notebookov Sony Vaio je poskytovaný spôsobom Mail-in (pick-up and return) t.j. zákazník registruje svoju servisnú požiadavku telefonický alebo internetom. Servis zabezpečí vyzdvihnutie zariadenia priamo u zákazníka kurierskou službou a po oprave ho doručí späť k zákazníkovi. Na ostanú digitálnu techniku Sony je poskytovaný servis pomocou autorizovaných servisných partnerov v závislosti od typu zariadenia.

 ďalšie info a kontakty na Servis Sony

Servis Toshiba

Servis Toshiba

Servis výrobkov Toshiba je zabezpečený pomocou autorizovaných servisných partnerov. Pre záručný servis odpúčame kontaktovať spoločnosť Swiss, ktorá poskytuje bezplatnú dopravu na servisované notebooky a digitálnu techniku v záruke.

 ďalšie info a kontakty na Servis Toshiba

PC zostavy PC zostavy