ESET NOD32 Antivirus - licencia pre 1 PC + 1 ročný update - s 50% zľavou |

ESET NOD32 Antivirus - licencia pre 1 PC + 1 ročný update - s 50% zľavou

Strážny pes - sledovanie produktu
ak cena klesne pod
ak sa pridá darček
ak sa zmení dostupnosť
ak bude posledný kus

20.00
 • 1. 50% zľava pre školstvo (akreditácia Ministerstva školstva SR) - platí pre školské zariadenia, ktoré sú akreditované Ministerstvom školstva SR, alebo prevádzkujú takto akreditované k
zobraziť ďalšie detaily
Tovar aktuálne nie je
možné objednať.
Záruka 2 roky  Kód: 503251
Výrobca:ESET  
Obrázok ESET NOD32 Antivirus - licencia pre 1 PC -
 

ESET NOD32 Antivirus - licencia pre 1 PC + 1 ročný update - s 50% zľavou

  Výrobca: ESET
  1. 50% zľava pre školstvo (akreditácia Ministerstva školstva SR) - platí pre školské zariadenia, ktoré sú akreditované Ministerstvom školstva SR, alebo prevádzkujú takto akreditované kurzy. Neplatí pre učiteľov alebo zamestnancov škôl. Zľava sa dá uplatniť pri nákupe všetkých produktov.


  2. 50% zľava pre zdravotníctvo (nie veterinárne zdravotníctvo) - platí pre zdravotnícke zariadenia alebo lekárov, ktorí majú vlastné IČO. Neplatí pre lekárov, ktorí sú zamestnancami zdravotníckych zariadení ako napr. nemocnice. Objednávka musí obsahovať IČO daného zákazníka, musí ísť teda o právnickú či fyzickú osobu (podnikajúcu). Zľava sa dá uplatniť pri nákupe všetkých produktov.

  3. 50% zľava pre držiteľa preukazu ZŤP a ZŤP/ S - platí pre všetkých držiteľov preukazov ZŤP a ZŤP/ S. (v deň objednávky je potrebné doložiť obojstrannú kópiu preukazu). Na jeden preukaz sa viaže zľava na jednu licenciu pre 1 osobný počítač. Majiteľ daného preukazu sa musí zhodovať s majiteľom licencie. Zľava sa dá uplatniť pri nákupe produktov ESET Smart Security pre 1 PC/ osoba, ESET NOD32 Antivirus pre 1 PC/ osoba a ESET Mobile Antivirus pre 1 PC/ osoba.

  4. 50% zľava pre študentov - platí pre držiteľov medzinárodných preukazov ISIC s platnou prolongačnou známkou ISIC (nie NO ISIC). Zľavu môžete uplatniť až po overení platnosti známky pracovníkmi obchodného oddelenia spoločnosti ESET. Na jeden preukaz sa viaže zľava na jednu licenciu pre jeden osobný počítač. Majiteľ daného preukazu sa musí zhodovať s majiteľom licencie. Objednávka musí obsahovať číslo danej ISIC karty, ktoré začína písmenom S a pokračuje 12-miestnym číslom. Zľava sa dá uplatniť pri nákupe produktov ESET Smart Security pre 1 PC/ osoba, ESET NOD32 Antivirus pre 1 PC/ osoba a ESET Mobile Antivirus pre 1 PC/ osoba.

  5. 50% zľava pre neziskové organizácie - platí pre neziskové organizácie, uvedené v zozname na stránke http:/ / portal.ives.sk/ registre/ startrno.do. Neplatí pre občianske združenia, neziskové organizácie či iné formy organizácií. Zľava sa dá uplatniť pri nákupe všetkých produktov.

  6. 50% zľava pre domovy dôchodcov, domovy sociálnych služieb (DSS) a detské domovy. Zľava sa dá uplatniť pri nákupe všetkých produktov.

  Najnovšia generácia legendárneho antivírusu ESET NOD32 opäť posúva hranice internetovej bezpečnosti vyššie. Zamerali sme sa rýchlejšie skenovanie, nízku záťaž systému a pripravili sme celý balík nových vylepšení,
  ktoré vás ochránia pred hrozbami z Internetu.

  Posilnite svoje obranné rady
  S ESET NOD32 Antivirus 5 ste vždy chránený na najvyššej úrovni – keď pracujete, komunikujete na sociálnych sieťach, sťahujete dáta, hráte sa hry online, alebo si vymieňate súbory cez USB alebo pamäťové karty.

  Bez obáv na Internete
  ESET NOD32 Antivirus 5 má v sebe zabudované najnovšie detekčné technológie, ktoré tvoria zosilnenú líniu obrany. Vďaka cloud technológii teraz dokážeme najnovšie informácie spracovať v zlomku sekundy a ochrániť vás na Internete v reálnom čase pred najnovšími hrozbami.

  Intuitívny a plný vylepšení
  Na verzii 5 oceníte, že ju stačí nainštalovať, a sama ochráni všetko dôležité na vašom PC. Ak máte špeciálne požiadavky, máme pre vás množstvo podrobných nastavení. Vylepšené, intuitívne ovládanie bude vyhovovať bežným užívateľom, aj tým skúsenejším.

  Unilicense – Ochrana vždy a všade!
  Unikátny spôsob licencovania ESET Unilicense vám umožňuje stiahnuť si nainštalovať ochranu ESET aj na ďalšie operačné systémy bežiace na vašom počítači (Windows, Mac, alebo Linux) bez navýšenia ceny!
  Ak si zakúpite licenciu na viacero počítačov, môžete si v rámci jej rozsahu „namiešať“ riešenia pre rôzne platformy presne podľa vašich potrieb.

  Kľúčové funkcie a výhody

  ESET Live Grid NOVÉ
  S pomocou technológie cloudu dokáže ESET Live Grid analyzovať hrozby v reálnom čase a ochrániť vás pre nimi skôr, než sa rozšíria po internete a sociálnych sieťach.

  Herný režim NOVÉ
  Sústreďte sa na hru alebo na prácu bez spomaľovania systému a rušivých oznamovacích okien.

  Režim šetrenie batérie
  Ak je váš notebook práve napájaný z batérie, ESET NOD32 odloží náročnejšie operácie a vy môžete pracovať dlhšie – chránený na najvyššej úrovni.

  Overené riešenie
  Za viac než dve dekády vývoja sa z ESET NOD32 stal legendárny antivírus, na ktorý sa spoliehajú milióny užívateľov vo viac ako 180 krajinách sveta.

  Vylepšená ochrana médií NOVÉ
  Vymeniteľné média sú automaticky kontrolované hneď po vložení. Piata generácia tiež poskytuje unikátnu ochranu proti krádeži dát a infekcii – teraz môžete zablokovať všetky cudzie média.

  Pokročilá kontrola systému: HIPS NOVÉ
  HIPS je niečo pre skutočných fajnšmekrov. Vylaďte si systém do posledného detailu: nastavte si pravidlá pre registre, systémové procesy a aplikácie na vašom počítači.

  Nízke nároky na systém
  Vyvinuli sme riešenie, ktoré sa prispôsobí vášmu systému a dovolí vám využiť naplno jeho možnosti k práci alebo k hre.


  Najpredávanejší tovar s podobnou cenou:

  - Nezaradené s podobnou cenou ± 20%

  Cenovo podobné ESET NOD32 Antivirus - licencia pre 1 PC + 1 ročný update - s 50% zľavou

    [najžiadanejšie 5]
  Obrázok produktu ESET NOD32 Antivirus - 1 ročný update pre 1 licenciu - s 20% zľavoukód: 503263

  ESET NOD32 Antivirus - 1 ročný update pre 1 licenciu - s 20% zľavou

  20% zľava pre subjekty verejnej správy - platí pre všetky subjekty verejnej a štátnej správy. Zľava sa dá uplatniť pri nákupe všetkých produktov. Najnovšia generácia legendárneho anti ...

  Obrázok produktu ESET Mobile Security - licencia + 2 ročný update - s 20% zľavoukód: 503262

  ESET Mobile Security - licencia + 2 ročný update - s 20% zľavou

  20% zľava pre subjekty verejnej správy - platí pre všetky subjekty verejnej a štátnej správy. Zľava sa dá uplatniť pri nákupe všetkých produktov. Ochráňte všetko, čo nosíte vo svoj ...

  Obrázok produktu ESET Mobile Security - 2 ročný update - s 20% zľavoukód: 503261

  ESET Mobile Security - 2 ročný update - s 20% zľavou

  20% zľava pre subjekty verejnej správy - platí pre všetky subjekty verejnej a štátnej správy. Zľava sa dá uplatniť pri nákupe všetkých produktov. Ochráňte všetko, čo nosíte vo svoj ...

  Obrázok produktu ESET Mobile Security - krab. licencia 1 smartfone na 2 rokykód: 504111

  ESET Mobile Security - krab. licencia 1 smartfone na 2 roky

  Ochráňte všetko, čo nosíte vo svojom smartfóne alebo tablete s ESET Mobile Security – teraz aj pre platformu Android. Nainštalujte si inteligentnú ochranu proti mobilným hrozbám, spamu a ...

  Obrázok produktu ESET Smart Security - 1 ročný update pre 1 licenciu - s 20% zľavoukód: 503264

  ESET Smart Security - 1 ročný update pre 1 licenciu - s 20% zľavou

  20% zľava pre subjekty verejnej správy - platí pre všetky subjekty verejnej a štátnej správy. Zľava sa dá uplatniť pri nákupe všetkých produktov. Zákazník má právo stále stiahnuť s ...

  Recenzie ESET NOD32 Antivirus - licencia pre 1 PC


  ESET NOD32 Antivirus - licencia pre 1 PC + 1 ročný update - s 50% zľavou

  Zaradenie tovaru v katalógu:

  Ďalšie podkategórie v skupine :

   PCkonfig.sk  
   PC zostavy PC zostavy