Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul, LC (MGBSX1) | MGBSX1

Kontakty  |   Registrácia  |  Prihlásenie

Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul, LC (MGBSX1)

Strážny pes - sledovanie produktu




ak cena klesne pod
ak sa pridá darček
ak sa zmení dostupnosť
ak bude posledný kus

107.00
  • MGBSX1, gigabitový tranceiver, optika SX, konektor LC * 62.5/ 125um MMF @ 160 MHz/ km, up to 220m * 62.5/ 125um MMF @ 200 MHz/ km, up to 275m * 50/ 125um MMF @ 400 MHz/ km, up to 500m * 50/
zobraziť ďalšie detaily
Tovar aktuálne nie je
možné objednať.
Do zostavy
Záruka 5 rokov  Kód: 20628
Výrobca:CISCO  
Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul - MGBSX1 | obrázok č.2
Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul - MGBSX1 | obrázok č.3
Obrázok Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul - MGBSX1
 

Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul, LC (MGBSX1)

CISCO
    PN kód:  MGBSX1
    Tyto produkty lze využít jen v produktech Cisco SB a SB Pro!


    SPECIFIKACE
    Médium
    • Multi módové vlákno (MM)

    Aplikace
    • 1000BASE-SX

    Vzdálenost
    • Do 550 m

    Vlnová délka (Wavelength)
    • 850 nm

    Konektor(y)
    • LC


    Dokumenty:




    Najpredávanejší tovar s podobnou cenou:

    Sieťové LAN, Wi-Fi prvky - Optické káble a prvky s podobnou cenou ± 20%

    Cenovo podobné Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul, LC (MGBSX1)

      [najžiadanejšie 5]
    CISCOObrázok produktu Cisco SFP-H10GB-CU1M=kód: 341663

    Cisco SFP-H10GB-CU1M=

    Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter. Hmotnost a rozměry: 1 m. Možnosti propojení: 10GBASE-CU. Barva: černá ...

    CISCOObrázok produktu Cisco Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP modul MGBT1kód: 235743

    Cisco Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP modul MGBT1

    Tyto produkty lze využít jen v produktech Cisco SB a SB Pro! MGBT1, gigabitový tranceiver, metalika, Base-T, konektor RJ-45, maximální vzdálenost 100m Product Overview Cisco® MFE and MGE S ...

    CISCOkód: 385621

    Cisco SFP-H10GB-CU3M=

    ...

    ALLIED TELESISObrázok produktu Allied Telesis SC media conv.MM 2km AT-MC102XLkód: 256642

    Allied Telesis SC media conv.MM 2km AT-MC102XL

    Features of the AT-MC102XL (v4) * Half & Full Duplex operation * Transparent to 802.1Q packets * Rack-mountable using optional AT-MCR12, AT-TRAY4 or AT-TRAY1 chassis * Wall-mountable ...

    ALLIED TELESISObrázok produktu Allied Telesis ST media conv.MM 2km AT-MC101XLkód: 408452

    Allied Telesis ST media conv.MM 2km AT-MC101XL

    Features of the AT-MC101XL (v4) * Half & Full Duplex operation * Transparent to 802.1Q packets * Rack-mountable using optional AT-MCR12, AT-TRAY4 or AT-TRAY1 chassis * Wall-mountable ...

    Recenzie Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul


    PC zostavy PC zostavy