Sieťové LAN, Wi-Fi prvky » Optické káble a prvky

Ako nakupovať  |   Kontakty  |   Registrácia  |  Prihlásenie
PCkonfig.sk » Sieťové LAN, Wi-Fi prvky » Optické káble a prvky
Sieťové LAN, Wi-Fi prvky » Optické káble a prvky
Optické káble slúžia na prenos dát svetelným signálom. Výhoda je ich veľmi rýchla prenosová rýchlosť na 10. až 100. km bez nutnosti použiť aktívne zariadenie na zosilenie signálu pri prenose dát.
zobrazené [0 - 15] spolu: 248 x
1 2 3 4 ... 17
50541Optické káble a prvky

Optický patchkabel duplex, LC-ST 62, 5 / 125 µm MM, 2m

  • ...
Obrázok produktu Optický patchkabel duplex, LC-ST 62, 5 / 125 µm MM, 2m

11 40
9,50 bez DPH
skladom do 1-3 dni
50567Optické káble a prvky

Optický patchkabel duplexný, LC-SC 9 / 125um SM, 2m

  • ...
Obrázok produktu Optický patchkabel duplexný, LC-SC 9 / 125um SM, 2m

11 60
9,67 bez DPH
skladom do 1-3 dni
408461Optické káble a prvky

Allied Telesis converter 10 / 100+100FX ST AT-FS201

  • Features of the AT-FS201 (v4) 10/ 100TX Fast Ethernet to 100FX (ST) multimode fiber standalone media and rate converter ST konektor * Half & Full Duplex operat ...
zobraziť iba ALLIED TELESIS
Obrázok produktu Allied Telesis converter 10 / 100+100FX ST AT-FS201

174 00
145,00 bez DPH
skladom do 1-3 dni
276168Optické káble a prvky

CNS optická spojka SC / SC, simplex

  • Optická singlemodová simplexní spojka pro konektory SC - SC. Určena pro osazení do optických van případně keystone redukcí, použitelná pro singlemodové aplikace s k ...
Obrázok produktu CNS optická spojka SC / SC, simplex

3 00
2,50 bez DPH
skladom do 1-3 dni
367858Optické káble a prvky

DATACOM Stahovací páska (3.6x200) černá 100ks

  • Stahovací pásky pro lepší organizaci kabelů 100ks v balení rozměry: 200 x 3, 6mm barva černá ...
Obrázok produktu DATACOM Stahovací páska (3.6x200) černá 100ks

   
256642Optické káble a prvky

Allied Telesis SC media conv.MM 2km AT-MC102XL

  • Features of the AT-MC102XL (v4) * Half & Full Duplex operation * Transparent to 802.1Q packets * Rack-mountable using optional AT-MCR12, AT-TRAY4 or AT-TRAY1 ch ...
zobraziť iba ALLIED TELESIS
Obrázok produktu Allied Telesis SC media conv.MM 2km AT-MC102XL

98 00
81,67 bez DPH
skladom do 1-3 dni
408452Optické káble a prvky

Allied Telesis ST media conv.MM 2km AT-MC101XL

  • Features of the AT-MC101XL (v4) * Half & Full Duplex operation * Transparent to 802.1Q packets * Rack-mountable using optional AT-MCR12, AT-TRAY4 or AT-TRAY1 ch ...
zobraziť iba ALLIED TELESIS
Obrázok produktu Allied Telesis ST media conv.MM 2km AT-MC101XL

98 00
81,67 bez DPH
skladom do 1-3 dni
50571Optické káble a prvky

Záslepka SC do optické vany

  • ...
Obrázok produktu Záslepka SC do optické vany

0 35
0,29 bez DPH
skladom do 1-3 dni
50604Optické káble a prvky

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50 / 125 um MM, 2 m

  • Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/ 125 um, 2 m ...
Obrázok produktu Optický patchkabel duplex ST-ST, 50 / 125 um MM, 2 m

9 10
7,58 bez DPH
skladom do 1-3 dni
50611Optické káble a prvky

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50 / 125 um MM, 3m

  • Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/ 125 um, 3m ...
Obrázok produktu Optický patchkabel duplex LC-LC, 50 / 125 um MM, 3m

12 20
10,17 bez DPH
skladom do 1-3 dni
255706Optické káble a prvky

TP-Link MC220L Transceiver 1000TX / 1000FX, SFP slot for miniGBIC moduls

  • ...
34.00 €
26 60
22,17 bez DPH
skladom do 1-3 dni
50618Optické káble a prvky

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50 / 125um MM, 2m

  • ...
Obrázok produktu Optický patchkabel duplex LC-ST,  50 / 125um MM,  2m

10 10
8,42 bez DPH
skladom do 1-3 dni
231813Optické káble a prvky

Optický patchkabel duplex, LC-SC 50 / 125 µm MM, 2m

  • Optický propojovací kabel duplexní, LC-SC 50/ 125 um, délka 2m ...
Obrázok produktu Optický patchkabel duplex, LC-SC 50 / 125 µm MM, 2m

9 00
7,50 bez DPH
skladom do 1-3 dni
349332Optické káble a prvky

Gembird Kabel optický TosLink, 10m

  • ...
zobraziť iba GEMBIRD
Obrázok produktu Gembird Kabel optický TosLink,  10m

10 20
8,50 bez DPH
skladom do 1-3 dni
367852Optické káble a prvky

DATACOM Kabelová příchytka (6mm) bílá 100ks

  • Kabelové příchytky pro lepší organizaci kabelů při řešení rozvodů kabeláže. Cena za 100ks 100ks v balení Pro kabel o průměru 6 mm Barva bílá ...
Obrázok produktu DATACOM Kabelová příchytka  (6mm) bílá 100ks

   
zobrazené [0 - 15]   spolu: 248
1 2 3 4 ... 17   ďalšia strana

Novinky v kategórií Optické káble a prvky

AB Computer s.r.o., 2005 - 2016   Ochrana osobných údajov a cookies.
PC zostavy PC zostavy